Опис
Профіль CW-75 0.45 мм 3 м - це профіль, який використовується в будівництві для вертикальних будівель каркасів, призначених для облицювання перегородок гіпсокартоном. З цим профілем легко працювати. Для будівництва конструкції його слід монтувати разом із напрямним профілем. Профіль зроблений із оцинкованого металу методом холодного прокату.
Властивості
- стійкість до корозійних процесів завдяки цинковому покриттю
- тривалий термін експлуатації
- стійкість до механічних навантажень і деформацій
- екологічність матеріалу
- простий монтаж і зручне транспортування
Технічні характеристики
- Матеріал: сталь
- Довжина: 3 м
- Ширина: 75 мм
- Товщина: 0,45 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид профиля | Стоечный |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | Оцинкованное |
| Ширина | 75 мм |
| Высота | 40 мм |
| Толщина | 0.5 мм |
| Длина | 3000 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴
