Опис
Профіль UW 75 Преміум 0.45 мм 3 м використовується при монтажі конструкцій, як напрямний профіль вертикальних CW-профілів. Для монтажу металевого каркасу профіль UW використовують з профілем CW відповідного розміру. Профіль UW виконаний методом холодного прокату з оцинкованого металу, що гарантує захист від корозії та довговічність. Для кращого закріплення передбачені отвори для шурупів та дюбелів.
Властивості
- стійкість до корозійних процесів завдяки цинковому покриттю
- тривалий термін експлуатації
- екологічність матеріалу
- простий монтаж і зручне транспортування
Технічні характеристики
- Матеріал: сталь
- Довжина: 3 м
- Ширина: 75 мм
- Товщина: 0,45 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид профиля | Направляющий стеновой |
| Материал | Сталь |
| Ширина | 75 мм |
| Высота | 40 мм |
| Толщина | 0.5 мм |
| Длина | 3000 мм |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 139 ₴
