Опис
Стієчно-стельовий профіль СD використовується в якості несучого елемента при зведенні каркасів та облицюванні вертикальних та горизонтальних поверхонь.CD профіль використовується в парі з направляючим профілем UD. Профіль має додаткові ребра жорсткості, що забезпечують незмінність каркаса під навантаженням під час монтажних робіт. Завдяки С-подібній формі профіль кріпиться до поверхонь за допомогою універсальних підвісів.
Характеристики
-
Довжина 3 м
-
Область застосування Для выравнивания стен и потолка
-
Товщина металу 0,5 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид профиля | Потолочный |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | Оцинкованное |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 27 мм |
| Толщина | 0.5 мм |
| Длина | 3000 мм |
| Вес 1 п.м. | 0.4 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴


